Post Image
167

Başak burcu 2020 yorumu

Başak burcu yorumu için sizlere hem başak burcu erkeği hemde başak burcu kadını için 2020 yılı nasıl geçecek ve hangi sürprizleri bekliyor Öğreneceğiz. İşte sizlere 2020 başak burcu yorumları. Başak burcu olanlar için Aşk ve ilişki nasıl olacak, para ve kaynaklar konusundan bir değişiklik olaca mı ve en son olarak da iş hayatı nasıl olacak merak edenler okusun

Başak burcu 2020 yorumunda sizleri bekleyen en güzel sürprizlerden biride yeni yılda renkli bir yıl sizleri bekliyor olacak. Hem 2020 yılında başak erkeği ve kadını için şanslı bir yıl olacaktır. Aşk hayatınız da normal hayatınız kadar keyifli ve renkli olacak. İşte sizlere ünlü astroloji uzmanlarının ortak yorumları ile 2020 yılında Başak burcunu bekleyen yenilikler. Başak burcu 2020 yorumu

Başak burcu haftalık burç yorumları, günlük burç yorumları ve aylık burç yorumlarını sizler için bir arada sunuyoruz.2020 ev ve aileyle ilgili konularda şanslı ve kısmetli olacağınız bir yıl. Yeni bir ev, taşınma ve dekorasyonlar söz konusu olabilir ve ailenize katılacak yeni bir üyeyle yaşamınız renklenebilir.

2020 pek çok yönden renkli, canlı ve hareketli bir yıl olacak sizin için. Ancak en önemli yenilikler eviniz ve ailenizle ilgili alanda gerçekleşebilir. Ailenizden alacağınız destekle kendinizi çok daha iyi hissedebilir, daha olumlu ve pozitif bir yaklaşım içinde olabilirsiniz. İlişkiler konusunda yaşadığınız dağınıklık ve belirsiz durumlar 2020’de da hüküm sürüyor ancak siz geçmişinizden ve köklerinizden alacağınız destekle bu sorunların üstesinden gelmeyi başarabilirsiniz. Başak burcu 2020 yorumu

Başak burcu 2020 yorumu

Satürn 2020’de da sizi hayallerinizi gerçeğe dönüştürme konusunda destekleyerek yapıcı adımlar atmanızı ve kararlılıkla hareket etmenizi sağlayabilir. Bir hobinizi, amatörce uğraştığınız bir ilgi alanınızı işe dönüştürebilir, yüreğinizden geçenleri somut bir şekilde ortaya koyabileceğiniz fırsatlar oluşturabilirsiniz. Ancak Satürn’ün bu yolda önünüze irili ufaklı testler çıkarabileceğini ancak tüm bunların sizi günün sonunda olgunlaştıracağını unutmayın. Bu bağlamda aşk ve maddiyat gibi ikilemler yaşayabilirsiniz, söz gelimi. Burcunuzun yöneticisi olan Merkür 6-29 Mart, 8-31 Temmuz, 1-20 Kasım tarihleri arasında geri giderken bu dönemlerde hayatınız biraz daha yavaş ve ağırdan akabilir. Bu dönemlerde kendinizi fazla yormadan, tüketmeden hareket etmeye, daha önce yaptıklarınızı ve daha sonra yapacaklarınızı değerlendirmeye zaman ayırmalı, aceleci davranmamalısınız.

2020 başak burcu yorumu

6 Mart’tan sonra Uranüs artık uzunca bir süre 7 yıl kadar ilerleyeceği Boğa burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren özellikle yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda sıra dışı ve beklenmedik gelişmelere hazırlanabilirsiniz. Değişim heyecan verici olurken kendinizi bir anda beklemediğiniz bir seyahatte ve coğrafyada bulabilir, birbirinden ilginç kişilerle karşılaşabilirsiniz. 2020’de Güneş tutulmaları Oğlak-Yengeç aksında gerçekleşirken, 6 Ocaktaki ilk Güneş tutulmasında içinizdeki, ruhunuzdaki yaratıcılığı ortaya çıkaracak yeni adımlar atabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bu yüreğinizi ısıtacak yepyeni bir aşk da olabilir. 2 Temmuz’daki Güneş tutulması ise sosyal yaşamınızda ve arkadaşlık ilişkilerinizde yeniliklere işaret ediyor, kendinizi yeni bir arkadaş çevresinde, ortamında bulabilirsiniz.

2020’de başak burcu için Aşk hayatı

Venüs’ün burcunuzda ilerleyeceği 21 Ağustos-14 Eylül tarihleri aşktan yana en şanslı ve keyifli hissedeceğiniz dönem. Işığınızla ve cazibenizle parlarken aşk ayağınıza gelebilir. Ayrıca 3 Şubat-1 Mart, 26 Mart-20 Nisan, 15 Mayıs-8 Haziran, 3-27 Temmuz, 8 Ekim-1 Kasım, 25 Kasım-20 Aralık tarihleri de aşktan yana kısmetlerinizin arttığı dönemler olabilir. 2020’nin aşktan yana sizi epeyce destekleyeceğini söylemek mümkün ancak ilişkilerde karşınızdaki kişiyi doğru tanımaya ve değerlendirmeye, fazlaca idealize edip abartmamaya özen göstermelisiniz.

2020’de başak erkeği ve kadını için İş ve Para

2020’de hayalini kurduğunuz, nice zamandır bekleyip düşlediğiniz işi yapma fırsatları sizi bekliyor. Ancak Merkür’ün Retro yaptığı dönemlerde adımlarınızı dikkatli atmaya bir kat daha özen göstermelisiniz. 1 Ocak-14 Şubat arasında ortak çalışma ve işler içinde olabilirsiniz ancak bu ortaklıkların bozulmaması, korunması için çok fazla çaba göstermeniz gerekebilir. 14 Şubat-31 Mart arası yurt dışı veya seyahatlerle bağlantılı işler getirebilir. 31 Mart-16 Mayıs arasında üstlerinizle ve otorite konumunda kişilerle çatışmamaya özen göstermelisiniz. 4 Ekim-19 Kasım arasında ise bütçenizi korumak ve maddi kayıpları önlemek adına daha çok çaba gösterebilir, bu dönemde ekmeğinizi adeta taştan çıkarabilirsiniz.

2020’de başak burcu için Sağlık

Burcunuzun yöneticisi olan Merkür’ün retro yaptığı dönemler sağlığınıza en çok dikkat etmeniz gereken dönemler olabilir. Bu tarihlerde hayatı biraz daha yavaştan almaya, kendinize ve sağlığınıza özen göstermeye dikkat etmelisiniz. 1 Temmuz-18 Ağustos arası kontrolünüz dışı durumlar karşısında tedbirli davrandığınızdan ve gereken önlemleri aldığınızdan emin olun. 18 Ağustos-4 Ekim arası ise günlük telaşlar, koşturmalar, bolca çalışma ve uğraş karşısında kendinizi korumanız gereken bir dönem olabilir.

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın