Beren Saat Hamile mi?

Beren Saatin, Kenan Doğulu ilişkisi günlerce magazinciler tarafından konuşulmuştu. Şimdide bu ilişkinin meyvesi olarak Beren Saatin hamile olduğu iddia ediliyor. Yaklaşık iki aylık hamile olan beren saatin bunu sakladığı ve kimseye söylemediği iddia edilmesi akalım ilerleyen zamanlarda ne gösterecek. Gerçekten Beren Saat hamile mi? sorusunun cevabını hepimiz ilerki zamanlarda öğreneceğiz.Fatmagülün Suçu ne dizisinin baş kahramnı olan berenin hamile olması halinde dizi nasıl bir hal alacak bilinmez. Hayranlarının tepkisini de yine sayfamız aracılığı ile öğrenmeye çalışacağız. Yorumlarınızla bu olaya tepkinizi olumlu yada olumsuz dile getirebilirsiniz.

HAMİLE OLDUĞU İDDİA EDİLİYOR

İlişkileri ile magazin medyasının bir numaralı gündem maddesi haline gelen çift, bu kez de bir bebek haberiyle adlarından söz ettiriyor. Bir süredir sanat dünyasında kulaktan kulağa yayılan iddiaya göre; oyuncu Beren Saat yaklaşık iki aylık hamile.

One thought on “Beren Saat Hamile mi?

  1. merhabalar
    ben saeedeh.irandan.ben engin akyurek in hayraniyim.onu seviyorum ve ona asigim.sizden onun tel numarasini istiyorum.
    onunla konusmak vetanismak istiyorum.lutfen onun numarasini bana bulun ya da verin.onu o kadar cok seviyorum ki anlatamam.lutfen beni kirmayin.sabirsizce bekliyorum.cok tesekkur ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir