Boğa burcu 2020 yorumları ( Günlük, haftalık ve aylık )

- Advertisement -

2020 boğa burcu için bakalım neler getirecek. Boğa burcu yorumlarında en doğru tespitler ve boğa burcu için hangi değişiklerin olacağı gibi bir çok ayrıntı yorumlanmış. Boğa burcunun aşk hayatı, iş hayatı ve para hayatı hakkında merak ettiğiniz her şey var. İşte boğa burcu 2020 yorumları.Boğa burcu 2020 yorumları ( Günlük, haftalık ve aylık )

- Advertisement -

Bilindiği gibi 21 Nisan – 21 Mayıs aralığında olanlar boğa burcuna ait olanlardır. Koskocaman bir yılı bekliyoruz ve 2020 yılında boğa burcu için hangi yenilikler var merak etmiyor musunuz? Boğa burcu 2020 yorumları ( Günlük, haftalık ve aylık )

Yılın ilk aylarında üzerinizde ki sessizlik devam edecek ama kısa aralıklar bu sessizlik sonrasında ise sizleri inişli ve bol çıkışlı bir heyecan bekliyor.

1 Ocak, 2020 boğa burcu aylık, haftalık ve günlük yorumları

2020’de boğa burcundaki değişimler devam ediyor. Yeni kişiliğinizi, yeni kimliğinizi ortaya çıkarırken farklı, sıra dışı yönlerinizle herkesi şaşırtabilirsiniz.

Bir yılı daha geride bırakırken 2020’ye yepyeni bir solukla giriyorsunuz. Hayatınızda başlayan pek çok değişim 2020’de artık iyice belirgin, iyice fark edilir hale gelmekte. 6 Mart’a kadar biraz daha sessiz, sakin, olayların, gelişmelerinde seyrinde gidebilir, müdahaleden kaçınıp daha pasif bir tutum içinde olabilirsiniz. Ancak 6 Mart sonrasında Uranüs artık epeyce bir süre yaklaşık 7 yıl kadar ayrılmamak üzere burcunuza geliyor. Bu noktadan sonrası tüm Boğa burçları ve etrafındakiler için inişli çıkışlı bir eğlence parkı treni gibi bir değişim sürecine işaret ediyor. İş ve kariyer gezegeni Satürn çıkışına devam ediyor, kariyerinizde birtakım krizleri geride bırakarak yükseldiğiniz bir dönem olabilir 2019. Ayrıca yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda pek çok görev, sorumluluk da getirebilir. İş seyahatlerini ya da belli bir göreve ve amaca yönelik yolculukları hızlandırabilirsiniz. Uzaklar ve yabancılarla ilgili konulara daha ciddi ve resmi bir bakışınız olabilir. Jüpiter ise sizi özellikle ortak maddi paylaşımlar noktasında şanslı kılıyor. Örneğin eşinizin ya da ortağınızın iş durumunda ve maddi şartlarında iyileşmeden olumlu etkilenebilirsiniz. Size hediyelerle dönebilir ayrıca birlikte güzel alışverişler veya yatırımlara da girebilirsiniz. Ancak 6-29 Mart, 8-31 Temmuz, 1-20 Kasım tarihlerinde Merkür retrosunun olduğu dönemlerde imza, sözleşme, anlaşma konularında aceleci davranmayın. Sonradan toplanması gereken aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Bu yıl yapacağınız seyahatlerin, uzak yol ve yolculukların, uzaklar ve yabancılarla ilgili konuların bir yandan sizi olgunlaştırıp geliştirirken diğer yandan yaşamınızı ve yaşamınıza bakış açınızı dönüştüren etkileri olabilir.

2020 boğa burcu yorumu

2020’de Boğa burcu için Aşk yorumu

20209’nin en keyifli dönemi şüphesiz Venüs’ün burcunuzda ilerlediği 15 Mayıs-8 Haziran dönemi. Bu dönemde eğer aşık değilseniz aradığınız aşkı bulabilir, mevcut ilişkinizde ise oldukça keyifli bir süreç yaşayabilirsiniz. Ayrıca 26 Mart-20 Nisan, 3-27 Temmuz, 8 Ekim-1 Kasım aşkta şanslı olduğunuz zamanlar olabilir. Bu yıl Venüs retrosunun olmaması ilişkilerde daha sorunsuz ve hızlı olabilecek bir döneme işaret ediyor. Ayrıca Venüs burcunuzun da yöneticisi olduğundan bu durumdan genel olarak olumlu etkilenebilirsiniz, hız, tempo ve sorunsuzluk açısından.

2020’de boğa burcu için İş ve Para durumu

İş ve çalışma gezegeni olan Mars bu yıl tam gaz ilerlerken diğer tüm burçları olduğu gibi sizi de epeyce enerjik ve dinamik kılacağa benziyor. Özellikle Mars burcunuzdayken başka bir deyişle 14 Şubat-31 Mart arasında kendinizi hemen her konuda, gerek iş gerekse özel hayatınızda epeyce yorabilirsiniz. Enerjinizi doğru ve yerinde kullandığınızdan emin olun. 31 Mart-16 Mayıs arasında ise maddi konularda kayıp ve zararlara, harcama ve alışverişlere biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. 4 Ekim-19 Kasım arasında ise çalışma ortamınızda ve gündelik yaşamınızda iş veya arkadaşlık ilişkilerine, sürtüşme ve çatışmalara biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir.

2020’de Sağlık durumu

Uranüs’ün 6 Mart’tan itibaren burcunuzda olmasıyla birlikte aslında en fazla dikkat etmeniz gereken konu görünmez kazalar ve aksilikler olabilir. Zira Uranüs normalde daha yavaş olan sizi birdenbire hızlı, ani hareket eden ya da tepkiler veren biri kılabilir. Bu durumda da bu notu hatırlamakta fayda var. Öte yandan Mars’ın da burcunuzda olduğu 14 Şubat-31 Mart arasında, burcunuza sert açılar yaptığı 1 Temmuz-18 Ağustos ve 19 Kasım sonrasında sağlığınızla ilgili biraz daha dikkatli olmanızda fayda var.

- Advertisement -
adminhttps://www.kadininevi.com
Webilgi.com forum sitemizile birlikte başlamış oldu internetteki projelerimiz. Yaklaşık 7 yıllık bir forum sitemizden sonra farklı projelerde de kendi imzamızı taşımak adına ERANDEVUAL.Com sitesini ( hastane randevu sorgulama )faaliyete aldık, belirli bir süre tanıtımı ve düzenlemesi ile uğraştıktan sonra yeni projemiz olan Kadınlara yönelik sadece kadınları anlatacak bir site kurmaktı. bunu da özel bir tasarımla kendimize özgü içeriklerle yapmaya başladık Saygılar

Benzer İçerikler

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Advertisment

Instagram

Dikkatinizi Çekecek Konular

2020 trend iş kadını giyim modelleri

Yeni yılla birlikte yepyeni bir moda akımı da kendini pazara sunuyor. Kadınlar için hem yaz hemde kış sezonu için bir çok...

Kışlık Gri ve Pembe giyim önerileri

Kış sezonu ile birlikte kadınlar için yazlık kıyafetlerin yerine kışlık ve daha sıcak tutan elbise tercihleri için yerler açılıyor. Birde sizlere...

Kış – Sonbahar kadın giyim önerileri

Sonbahar ve kış mevsimleri için kadınlara özel giyim önerilerinde sizlere çok özel farklı tarzlarda giyim önerileri sunacağız. İşte sizler için 2020...