104

Boğa Burcu erkeği ve kadının cinsel hayatı

Cinsel hayat hem kadın hemde erkek için çok önemlidir. Çiftler arasında ki yakınlaşmayı ve biribirlerine karşı olan duygularını dile getirmeleri için öncelikle seks yani cinsel hayatları konusunda kendilerini tanımaları ve burçlarının özelliklerine göre kendilerine yol tayin etmelidirler. Diğer burçların seks hayatları ve cinsel hayat özelliklerini bilmek olaya yaklaşmakta çok güzel bir ayrıcalık tanır. bu nedenle Boğa burcuna göre hem kadını hemde erkeği oldukça tutkuludurlar. Her ikiside cinsel hayatlarında tutku ile başladıklarında oldukça keyifli saatlerede yol açarlar. Boğa burcunun erkeği tutkusunu yatak odasında gösterirken kadını ise bu tutkuyu o gecenin ilk yemeğinde gösterir.Kadininevi.com kadın sitesi boğa burcu erkeğinin ve kadının yatak odası özelliklerini anlatıyor.

Burcun Erkeği: Yataktan müthiş tutkulu.  Bedensel zevk, yemek içmek kadar önemli.Şehvetli ve oldukça güçlü. Kadınına sahip çıkan. Fiziksel cazibeye önem verir. Ön oyun en vazgeçilmez tutkusu. Masaj, güzel bir yemek, ipek çarşaflar, mum ışığında banyoda seks vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Burcun Kadını: Lezzetli bir akşam yemeği tutkularını çoğaltıcıdır. Dokunulmaktan, güzel sözlerden hoşlanan. Erkeğe güven duymuşsa seks yaşamaktan çekinmez. Öpüşmek, koklanmak, masaj onu canlandırır ve sekse hazırlar.

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın