79

Boğa Burcuna Göre Evlilik Takvimi

boga_burcu_evlilikBurçlara göre evlilik takviminde sıra Boğa burcunda. Boğa burcu erkeği ve kadını için evlilik kararını almak oldukça zahmetli bir iştir. Kolay kolay evlilik kararı veremeyen bir yönleri vardır. Tabi bu kararı bu kadar güç vermelerinin de bir sebebi var. Kendilerine göre haklılık payları çoktur. Evlilik kararı alan Boğa burcu her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünür ve bütün detayları didikler. O nedenle boğa burcuyla evleneceğiniz zaman detaylara dikkat eden ve düğünde de oldukça süslü ve gösterişli olması için elinden geleni yapar. Yani Boğa burcuyla evlenmeye karar verdiğiniz de cüzdanınızın da kabarık olması gerekiyor. Kadininevi.com kadın sitesi olarak bakalım boğa burcunun daha ne özellikleri var.Bu çok zor kararı aldıktan sonra her şeyi en ince ayrıntısıyla planlayarak, uygulamaya koyarlar. Gösterişli ve detaylarla süslenmiş bir düğün isterler.

Evliliğin ilk zamanlarından sonra Boğa erkeği, eşini tamamen sahiplenir. Eğer sadık ve güvenilir Boğa erkeği ile evlenirseniz her türlü ihtiyacınızın karşılanacağına emin olabilirsiniz. Boğa kadını için öncelikle iş hayatı gelir.

Kariyer onlar için büyük önem taşır. Daha sonra bir aile isterler. Aslında sevgi dolu, ideal eştirler. Çocuk sahibi olduktan sonra ise evcimen, iyi bir anne olurlar.

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın