77

Diyet Dondurma tarifi – Ev işi çilekli diyet dondurma

ev yapimi dondurma tarifiYaz mevsimin gelmesi ile birlikte artık sıcaklar insanları etkileyecek ve ilk bulduğu fırsatta serinlemenin yollarını arayacaktır. Özellikle yaz aylarında alınan aşırı kiloları engellemek ve serinleyebilmek için sizler için özel olarak seçtiğimiz çok güzel bir diyet dondurma tarifini sunacağız. Evde diyet dondurma nasıl yapabilirim yada yapılır? sorusuna cevap veriyoruz. Kadininevi.com kadın sitesi sizler için en kolay ve diyet dondurma tarifini sunuyor.

Malzemeler:
1 kase çilek (püre haline getirilmiş)
2 kase yağsız süzme yoğurt
3 yemek kaşığı doğal bal
Biri tutam tuz
çilek dondurma 450
Hazırlanışı:
Püre haline getirilmiş çilekleri yoğurt, bal ve bir tutam tuz ile karıştırın. Dilerseniz hepsini blenderdan geçirebilirsiniz.
Hazırladığınız karışımı kaselere ya da dondurma kalıplarına paylaştırın ve buzlukta 4 saat bekletin.
Servis ederken taze çilek dilimleri birkaç nane yaprağı ile süsleyin. Afiyet olsun.
Dilerseniz bu tarifi yalnızca çilekle değil, tüm mevsim meyveleri ile yapabilirsiniz.

BENZER YAZILAR

1 Yorum

    Diyet Dondurma tarifi – Ev işi çilekli diyet dondurma | Kadın Sitesi - Kadın ve Moda, Kadın ve diyet

    […] Yaz mevsimin gelmesi ile birlikte artık sıcaklar insanları etkileyecek ve ilk bulduğu fırsatta serinlemenin yollarını arayacaktır. Özellikle yaz aylarında alınan aşırı kiloları engellemek ve serinleyebilmek için sizler için özel olarak seçtiğimiz çok güzel bir diyet dondurma tarifini sunacağız. Evde diyet dondurma nasıl yapabilirim yada yapılır? sorusuna cevap veriyoruz.Diyet Dondurma tarifi – Ev işi çilekli diyet dondurma: Diyet Dondurma tarifi – Ev işi çilekli diyet dondurma […]

    8 Nisan 2014 Cevapla

Bir cevap yazın