29

Dolgun ve Çekici göğüslere sahip olmanın 10 kolay yolu

dolgun-goguslerKadınların çekici göğüslere sahip olabilmeleri için ne yapmaları gerektiğini bir kaç önemli hatırlatmadan sonra 10 kolay yol ile açıklamaya çalışacağız. Tabi hanımlar için en önemli detay doğru sütyen seçimi olacaktır. Doğru sütyen seçimi göğüslerin yapılarını daha net bir şekilde dışarıya yansıtır ve kadınların ilgi çekici olmalarını sağlamaktadır. Şimdi dolgun ve çekici göğüslere sahip olmanın en kolay 10 yolu yazacağız. Tabi öncelikle göğüslerini beğenmeyen hanımların çok fazla sayıda olduğunu tahmin ediyoruz. Çekici göğüs konusu bir çok kadının ilgisini çekecek kadar önemlidir. Sizler göğüslerinizle barışık olmalısınız ki çekici göğüslere sahip olabilmenin yollarında güzel yollar kat edebilesiniz. Şimdi sizleri çok fazla bekletmeden direk olarak konuya giriyoruz.

1. Doğru sütyen seçin

Kadınların %70’inden fazlası yanlış beden ve tarzda sütyen giyiyor. Hal böyleyken duruş bozuklukları, ciltte tahriş ve görüntüde sorunlar kaçınılmaz oluyor. Sütyen bedeniniz hayatınız boyunca değişiklik göstereceği için kendinize dikkat edin ve uygun beden sütyen seçin.

2. Çekici dekolte için ipucu

Göğüs dekoltenizi gösterecek bir elbise giyeceksiniz bu ipucuyla göğüslerinizi biraz daha büyük gösterebilirsiniz. En sevdiğiniz sütyeninizi giyin ve göğüslerinizin arasına biraz bronzlaştırıcı sürün. Göğüslerinizin bittiği yere ise daha açık renkli hafif parlak bir pudra sürerseniz daha çekici bir dekolte elde edebilirsiniz.

3. Sıkılaştırıcı kremler kullanın

Göğüslerinize masaj yaparak sıkılaştırıcı krem sürdüğünüzde zaman içerisinde daha gergin ve çekici olduklarını fark edeceksiniz.

4. Düzenli egzersiz yapın

Araştırmalar haftada 4-5 saat sporun göğüs kanseri riskini azalttığını gösteriyor. Düzenli egzersiz sayesinde daha şekilli göğüslere kavuşmanız mümkün.

5. Sağlıklı beslenin

Özellikle magnezyum açısından zengin besinler göğüslerde şişkinliğe ve hassasiyete iyi gelmektedir.

6. Dik durun

Dik durmazsanız göğüsleriniz de sarkık görünecektir. Zaman içerisinde de yer çekimine yenik düşmeleri kaçınılmaz olacak. Her daim dik durmaya özen gösterin.

7. Spor sütyeni kullanın

Spor yaparken özel üretilmiş sütyenleri tercih edin. Kaslarınızın rahat hareket etmesi için bu tarz çamaşırlar önemlidir.

8. Güneş koruyucu kullanın

Güneş koruyucular sadece güneşin zararlı ışınlarından korumaz aynı zamanda cildin erken yaşlanmasını ve sarkmasını da önler.

9. Düzenli kontrol önemli

Her ay göğsünüzde değişim olup olmadığını kontrol edin. Kendi vücudunuzu tanıyın.

10. Sigarayı bırakın

Sigara kullananlarda göğüs kanseri riski %35 daha fazladır. Sigarayı bırakın.

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın