63

Dudak desenli kıyafet trendi 2015

dudak-deseni01Şimdi sizlere 2015 yılının trendi olan Dudak desenli giyim kıyafetleri hakkında hem örnek hemde açıklamada bulunacağız. Dudak desenlerinin hakim olduğu ve ön planda tutulduğu bu trendin en güzel tarafı ise sade giyimler üzerine dudak resimlerinin oluşturulmasıdır. Bu desenlerin tsörtleriniz de yada etekleriniz de yada tek parça giyimleriniz de kullanabileceğiniz anlamına geliyor. Bir nevi aksesuar olarak algılanabilir. Vereceğimiz örnek model de göreceğiniz gibi güzel kombine edilmiş ve oldukça da güzel duruyor. Kadınların giyimlerinde sadeliği seçmeleri yada sportif giyimleri seçmeleri önemli değil. Dudak deseni olan herhangi bir kıyafetinizin olması yeterli gelecektir. Biz bu trendi en iyi beyaz tsörtlerde kendini göstereceğine inanıyoruz. Kot üzerine işlemeli bu güzel dudak deseni oldukça büyük ilgi çekecektir.

Şimdi sizlere bu trendin bir kaç örneğini gösterecek modellerimizi sunacağız. Ne kadar güzel olduğunu ve bunu istediğiniz gibi çeşitlendirebileceğinizi unutmayın. Dudaklar da renkler de yine sizlerin giyimine göre kombine edilebilir şekilde renklendirilebilir.

 

dudak-deseni

Birinci dudak desenli modelimize baktığınız da oldukça şık ve hanım hanımcık bir giyim tarzı var dudak deseni kesinlikle renk katmış

 

dudak-deseni01

İkinci dudak deseni modelimiz de ise giyim tarzı olarak gayet rahat bir kombine seçilmiş olmasına rağmen dudak desenin ne kadar güzel durduğunu sizlerde görebilirsiniz.

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın