Post Image
381

En çok giyilen abiye modelleri

Koskocaman bir sezon boyunca en çok kadınlar tarafından tercih edilen abiye modellerini göreceksiniz. Davetler için hazırlanmış en şık biye modelleri,Balolar için şık balo kıyafetleri ve özel davetler için yani düğünler için seçilmiş en güzel abiyelerle birlikte bir çok abiye modeli.

Düğünler için, nişanlar için seçilmiş en güzel abiye modelleri. Hem aynı renkten farklı modeller ve tasarımlara sahip bir çok modeli bir arada göreceksiniz.Bütün abiye modelleri 3’lü seçenekler halinde olarak sunmaya devam ediyoruz. Genç kızlar ve hanımlar için en şık abiyeler. En çok giyilen abiye modelleri

Taşlı abiye modelleri, yırtmaçlı davetiye elbiseleri, dekolteli balo kıyafetleri gibi bir çok arayışınızı burada bulacaksınız. İşte sizler için seçtiğimiz en harika abiye modelleri. Her kadın tipine uygun ve kaliteli tasarımlarla yepyeni sezon ürünleri.En çok giyilen abiye modelleri

Bej abiye modelleri 2020 – en güzeller

Bej abiye modelleri 2020

Krem rengi, bej veya buğday rengi olarak da bilinen bu özel tasarım abiye modellerinden bakalım sizler hangilerini beğeneceksiniz. İlk davet elbisesinde taşlarla süslenmiş ve yırtmaçlı bir model görüyorsunuz. İkinci model ise tül tasarımlı farklı bir model olmuş ve son olarak da sizlere şifon abiye modeli ile sizlere harika model.

Leylak renkli abiye modelleri – En çok giyilenler

Leylak renkli abiye modelleri

Askılı abiye modelleri ve dekolteli abiye modelleri arasında sizler için seçilmiş bir birinden harika ürünler tanıtılmaktadır. Bu özel tasarım abiyelerin bir çoğu özel olarak tasarlanmaktadır. Sizler için alternatif seçenek olarak sunmaktayız. En çok giyilen abiye modelleri

2020 Yeşil abiye modelleri

2020 Yeşil abiye modelleri

Yeşilin dayanılmaz dolgun rengi ile ortaya çıkan 3 farklı elbise modelini bakalım sizler beğenecek misiniz?

Bu özel tasarım abiye modellerinde özellikle farklı tarzlar ve giyim şekilleri ön planda tutulmuştur. Bir çok farklı amaç için hazırlanmış aynı renkte ve farklı tasarımlı abiye modelleri.

En çok giyilen abiye modelleri

En çok giyilen abiye modelleri

Dar kesim abiye giymekten hoşlanan hanımlar için seçilmiş 3 farklı model. Modellerin en ayrıntılı kısımları ise dar kesime uygun dekolteleridir. Bacak ve göğüs dekoltesi bol olan bu dar kesim davetiye elbiselerini en çok mezuniyet için kullanabilirsiniz.

En güzel pembe abiye modelleri

En güzel pembe abiye modelleri

Pembe abiye modelleri arasında sizlere özel olarak seçtiğimiz ve kadınların vazgeçilmez rengi olarak gördükleri pembe tonlarının hakim olduğu en popüler abiye modellerini bakalım sizler nasıl değerlendireceksiniz.

Gök mavisi şık balo elbiseleri

En çok giyilen abiye modelleri

Davetlerin en güzel kadını olmak isteyenler bu özel seçilmiş modellere nedersiniz. hem renk olarak hemde model tasarımları olarak sizlere çok güzel seçenekler sunacaktır.Gök mavisi şık balo elbiseleri

Dekolteli en seksi abiye modelleri

En çok giyilen abiye modelleri

Cesur kıyafetler giymek isteyen hanımlar için farkındalık yaratacak modeller. Turuncu, nar rengi, Kabak rengi gibi renkler anılan abiye modellerini sizlere bırakıyoruz.

En çok giyilen abiye modelleri

Taşlı ve işlemeli abiye elbiseleri

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın