Post Image
94

En popüler abiye modelleri

2020 sezonu ile birlikte kadınlar ve genç hanımlar tarafından en çok tercih edilen abiye modellerini sizler için seçtik. İşte sezonun en popüler abiye modelleri. Hem balolar, partiler, davetler ve mezuniyet törenleri için tercih edebileceğiniz şıklık ve zarafette modellerdir.

Birbirinden şık abiye modelleri hepsi de son derece kaliteli işçilik ve kaliteli kumaşla tasarlanmış. Yaz ve vücut yapısına göre tercihlerinize bir çok alternatif olarak türden abiye modelleri sunulmuştur. Kimileri için çok fazla açık olmayan, kimileri için tam kapalı abiye modelleri kimi hanımlar için de dekoltesi bol olan tasarımlar ve tarzlar tercih edilmektedir.En popüler abiye modelleri

En şık ve en zarif gece kıyafetleri sizleri hayran bırakacak. Birden fazla renk seçeneği ile sizlere muhteşem bir koleksiyon sunacaktır. Renk tonları ve giyim tarzlarına göre seçilmiş onlarca abiye modeli ve yeni sezonun en şık ve en popüler giyimlerini sizler için derledik.

Balo ve davet abiye modelleri

en güzel davet ve balo abiyeleri

Bordo ve tonlarının hakim olduğu bu özel tasarım abiyeler için bakalım sizlerin fikri nasıl olacak. Hem güzel hemde oldukça kaliteli duruyor.

Askılı düğün abiye modelleri

Uzun ve 5 farklı tasarımla sizler için seçtiğimiz modelleri bakalım nasıl değerlendireceksiniz. Hem dekolteli, hem iki parçalı ve şık duruşları ile sizlere özel seçtiğimiz en güzel modeller.

Gece davetleri için giyim modelleri

Çok özel buluşmalar için veya özel kutlamalar için tercih etmeniz gereken en güzel abiyeler.

Nişan törenleri için abiye modelleri 2020

En popüler abiye modelleri

Nişan törenleri için seçmenizde sizlere alternatif öneriler sunmak adına 5 farklı abiye modelini sunuyoruz. İşte bir birinden farklı tarzda tasarımlar.

Mezuniyet törenleri için abiye modelleri 2020

En popüler abiye modelleri

2020 mezuniyet törenlerinde bir çok genç kız abiye arayışına girecek. En şık ve güzel kadın olmak için yarışacaklar. İşte sizlere özel hazırladığımız çok özel mezuniyet abiyeleri modelleri.

2020 Taşlı abiye modelleri

En popüler abiye modelleri

Taş işçiliği olan abiye modellerinin tercih edilmesi çok zor olabilir. Çünkü hem çok masraflı hemde çok şık duruyorlar. İşte sizler için harika beş parça abiye modeli.

En şık abiye modelleri 2020

En popüler abiye modelleri

Şıklıkta yarışmak isteyen hanımlar için seçilmiş en güzel abiye modelleri.

En popüler abiye modelleri

En popüler abiye modelleri

En popüler abiye modelleri

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın