4

Evli Çiftlerin Yılda 312 kez kavga ettiklerini biliyor muydunuz?

evli_ciftlerin_tartismalariEvli çiftler arasında gerçekleşen kavgaların bir yılda tahmin edilmeyecek kadar fazla olduğunu ilk duyduğumuz da gerçekten çok şaşırmıştık ve bu özel bilgiyi sizlerle kadininevi.com kadın sitesi olarak paylaşmak istedik. Evli çiftler arasında gerçekleşen bu kavgaların en temel sorunu temizlik konusudur. Erkeklerin bu konuda ki duyarsızlığı en büyük sebep olarak gösterilmiştir. Kadınlar gün boyu yapmış oldukları temizlik ve düzenin erkeğin eve gelmesinden 10 dakika sonra dağılmaya başlaması kadını germeye yetiyor. Bir çiftin yılda yaklaşık olarak 312 kez kavga ediyor olması bir yılının hemen hemen bütün dilimlerinde kavga ettikleri anlamına geliyor. Şimdi evli çiftler arasında yapılmış mini bir anketi sizlere sunuyoruz.

* Sakal tıraşı olduktan sonra lavabonun kirli kalması
* Tuvaletin kirli bırakılması
* Tuvalet kağıdının değiştirilmemesi
* TV’de sürekli zaplama
* Işıkları açık bırakma
* Ortalıkta kirli fincan bırakma
* Islak havluları yerde veya yatağın üzerinde bırakma
* Sifonu çekmemek
* Gereksiz şeyleri biriktirmek
* Hazırlanmak için çok uzun süre bekletmek
* Dırdır etmek
* Dizi izlemek

BENZER YAZILAR

2 Yorum

  İmamınGülü✌

  Bizim üni’de muhafazakarından tut solcusuna kız-erkek kalırlardı. Bu çiftlerin hepsi şuan evli ve cocuklu.. Evlenmeleri şart değil gerçi.

  7 Kasım 2013 Cevapla
  elif yilmaz

  Oha halil sezai beyazda evlenme teklif etti, yalnızlar ordusunun nefretini kazanan halil yeni evli çiftlerin ayrılma sebebi oldu

  25 Kasım 2013 Cevapla

Bir cevap yazın