100

Her kadında olması gereken Topuklu ayakkabılar

Kadinlarin_olmasi_gereken_tAyakkabıların önemi hele ki kadınlar için önemi abartı şekilde çok büyüktür. Özellikle kadınların giyimlerini süsleyen ve hatta boy gibi kusurlarını gizlemekte de oldukça büyük katkıları vardır. Topuklu ayakkabı tercihi ise genelde bütün kadınlar tarafından yüksek bir oranla tercih edilmektedir. Çalışan kadınların topuklu ayakkabı tercihleri giyim kombinelerine uygun düştüğünden daha fazla tercih edilmektedir. Tabi birde işin kullanışlılık boyutu var. Şimdi sizlere önereceğimiz ayakkabı modelleri arasında özellikle ten rengine sahip topuklu ayakkabı mutlaka olması gereken bir renktir. Çünkü bir çok renk kombinesine uyum sağlayabilen bir renk tonuna sahip olduğu için dolabınızda ki yerini almalıdır. Ayrıca sizler için önereceğimiz renklerde ve modellerde ki kadın ayakkabı modelleri en uygun ve en çok işinizi yarayacak olanları olacaktır. İş hayatı olan kadınlar için resmi ayakkabı önerileri, Sportif giyinmeyi seven hanımlar için yada ara sıra sportif giyinen hanımlar için sportif ayakkabı önerileri olacaktır. Yüksek topuklu ayakkabı modelleri de ayrıca sizlere önereceğimiz modeller arasında bulunuyor. Şimdi çok fazla uzatmadan direkt olarak konumuza dönelim

Ten Rengi Ayakkabı

Ten rengi ayakkabılar kadınların kurtarıcı ayakkabılarındandır. Her renge ve hemen hemen her kıyafet uyum sağlayabilen ten rengi ayakkabılar aynı zamanda bütün bir görüntü sağladığı için bacaklarınızı daha uzun gösterecektir. Açık burunlu, dolgu topuk veya kapalı olması hiç fark etmez. Size uygun olan bir çift ten rengi ayakkabı edinin ve bu sayede her kıyafetinizle uyumlu bir ayakkabınız olsun.

Babet

Rahat hareket etmek istiyorsunuz ancak spor ayakkabınız kıyafetinize uygun değilse sizin için ikinci seçenek kesinlikle babet olacaktır. Hem şık hem de rahat olan babetler her kadının dolabında bulunmalı. Bütün gün rahat edebilir ve aynı anda şıklığınızı kaybetmezsiniz.

Siyah Resmi Ayakkabı

Kadınlar artık eskisi gibi evde oturmuyorlar. Modern ve şık bir iş kadınıysanız, iş yerinde giyebileceği topuklu resmi bir ayakkabıya sahip olmalısınız. Çok abartıya kaçmadan ancak sıkıcı da olmayan siyah bir ayakkabı edinirseniz, iş yerinde başarınızla olduğu gibi şıklığınızla da konuşulursunuz.

Spor Ayakkabı

Spor ayakkabı kadın, erkek fark etmeden herkesin dolabında olması gereken bir ürün. Günlük koşuşturmalarınızı rahat bir şekilde yapmak istiyorsanız bir adet spor ayakkabı edinmelisiniz. Ayrıca artık spor ayakkabıları eskisi gibi sıkıcı ve düz tasarımlardan oluşmuyorlar, birbirinden şık ve farklı tasarımlar var.

İnce Topuklu Ayakkabı

İnce topuklu çekici ayakkabılar, her kadında bulunması gereken ayakkabıların başında geliyor kesinlikle… Bir kadını, ince topuklu şık bir ayakkabıdan daha hiçbir şey çekici gösteremez. Tabi yürümesini biliyorsa… Topuk boyunu seçerken yürüme rahatlığınızı test edin. Hangi boy olursa olsun, ince topuk sizi seksi gösterecektir.

Sandalet

Yazın vazgeçilmezleri sandaletlerdir. Topuklu veya düz, yazın şık olmanızı sağlayacak bu ayakkabılardan dolabınızda bulundurun.

Bir cevap yazın