63

Kadınlar vucut tiplerine göre yazlık giyim önerileri

Bir türlü sıcakları göremediğimiz bu yıl yaz gelmeyecek diye umutsuzluğa kapılmayın. Siz yinede yaza hazırlıklı olun. Şimdide sizlere yaz mevsimi için vucut şeklinize göre giyinme önerilerimizi sunacağız canlarım. Kadininevi.com kadın sitesi kadınların daha güzel ve daha seksi görünmeleri için en büyük yardımcınız olmaya devam ediyor. Genel olarak 8 vücut tipi ele alında ve onlar içinde öneri mahiyetinde alternatif giyim örnekleri sunuldu. Minyon tipli ve ya uzun boylu olmanız hiç sorun değil sizler için en güzel yazlık giyim önerilerimizi sunuyoruz. Bütün bedenlerin ortak noktaları ise seksi ve güzel görünmek olduğunu bildiğimiz için sizler için en doğru tercihi yapmaya çalıştık

 

Uzun boy Tipleri için – Taylor Swift

Boyunuz uzunsa diz üstü elbiseler tam size göre! Hem ‘çok bacak’ göstermenize gerek yok, hem de kibar figürünüzü kabalaştırmış olursunuz. Kapalı omuzları tercih edin. Belinizde ince kemer ya da drape kullanabilirsiniz.

Armut tipliler için – Leighton Meester

Seksi kalçalarınızı vurgulayan ve omuzlarınızı kalça oranınıza yaklaştıran bir model seçmeniz gerekiyor. Bu yüzden dar ve kollarınıza inen omuzlar mükemmel seçim olacak. Eteğiniz çok dökümlü olmasın. Lale etekler tam sizin için!

Hamile olan kadınlar için – Kristin Cavallari

Göğüsten itibaren bollaşan modelleri tercih edin. Hem bebeğinize rahat hissettirecek, hem de şişman görümtüden kurtulmuş olursunuz. Maksi elbiseler boyunuzu olduğundan uzun ve bedeninizi daha ince gösterir.

Kıvrımlı hatlara sahip vücut tipleri için – Jennifer Hudson

Kadınsı figürünüzü belde vurgulamanız gerekiyor. Kum saati vücut tipini belirginleştirmek için bir bel ayrıntısı kullanın. Peplum etekleri de tercih edebilirsiniz. Çok bol modelleri seçmeyin. Hafif açık yakalar vücudunuza çok uygun olacaktır.

Kilolu  vucutlar için – Amber Riley
Belirgin vücut hatlarınız yoksa dökümlü etekleri kullanabilirsiniz. Belinizde mutlaka bir drape olsun. Elbiselerde çok uzun etekleri tercih etmeyin.

Erkeksi hatlara ve görünüşe sahipler için – Olivia Palermo

Erkeksi hatlarınız varsa vücut tipinizi belirginleştirmek için ekstra eklemeler yapmanız gerekiyor. Elbiseyle kendinize kum saati bir vücut tipi yaratın. Omuzlarınızı geniş göstermek için ceket tercih edebilirsiniz. Bol katlı elbiseler tam size göre. Çok uzun modelleri tercih etmeyin.

Kaslı vücut yapısına sahip hanımlar için – Pippa Middleton

Fazlalıklarınız olmadığı için kalın kemerlerle ya da katlı kumaşlarla kapatmanız gereken bir şey yok. Vücudunuzu saran orta boylarda elbise kullanın. İstediğiniz kadar dekolte kullanabilirsiniz. Desenli elbiseler size çok yakışacak.

Bir cevap yazın