Kıvanç Tatlıtuğ ve Azra Akın Ayrıldılar – Kız hayranlara müjde

Azra ve Kıvancın ilişkileri daha öncesinde 2008 yılında başlamış ve uzun bir dönem devgili olarak sürdürmüşlerdi. Daha sonra ayrılan çift kadın bir zamanda yine bir araya geldiler ve birlikteliklerini sürdürmek istediler. Bu durum Kıvançın kız hayranlarını baya bir üzmüştü. Hatta öyle ki Azra akınında oldukça fazla erkek hayranı vardı. Şimdi çiftin ayrılması ile hayranlarına bir kez daha gün ışığı doğru. Azra Akın ve Kıvanç Tatlıtuğun ayrılık gerekçeleri ise Kıskançlık ve iş yoğunluğuymuş. Azra akının şikayeti Kıvançın çok çalışması , Kıvançın şikayeti ise Aşırı kıskanç olması. İşte haberi detayları

 

Uzun süre aşk yaşadıktan sonra 2008’de yollarını ayıran Azra Akın ve Kıvanç Tatlıtuğ arasındaki aşk geçtiğimiz yaz yeniden alevlenmiş ve çift ilişkilerine bir şans daha tanımaya karar vermişti.

Ancak Akın ve Tatlıtuğ, bu denemede de başarılı olamadı. İlişkilerinin üzerinde kara bulutlar dolaşan sevgililer, geçtiğimiz günlerde bir kez daha ayrılık kararı aldı.

İddiaya göre ayrılığa Tatlıtuğ’un kıskançlıkları ve Akın’ın sevgilisinin iş yoğunluğu nedeniyle sürekli huzursuzluk çıkarması yol açtı.

One thought on “Kıvanç Tatlıtuğ ve Azra Akın Ayrıldılar – Kız hayranlara müjde

  1. Farah Zeynep belki seçilebilir ama Kıvanç Tatlıtuğ un en iyi erkek oyuncu ödülünü kaptıracağını sanmam:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir