Renkli gelinlik aksesuarları – Gelinliğinizi süsleyin

Sade bir gelinliğin süslenmesinin zamanı geldi canlarım.Artık gelinlikleriniz sadece beyaz veya kırık beyazdan oluşan bir kombinasyona zorunlu kalmayacak. Beyaz bir gelinlik hemen arkasından beyaz bir ayakkabı ve sadece elinizde buketin renkli olması sizleri farklı göstermez. Gelinliğinize uyum sağlayacak güzel ve birbirinden şık aksesuarlarla gelinliğiniz yeniden tasarlayabilirsiniz. Bu güzel gününüzün renkli olması için öncelikle işe gelinliğinizden başlayabilirsiniz. Bembeyaz gelinliğe pembe rengi oldukça güzel bir uyum sağlayacaktır. Düğün günü kullandığınız rujun tonlarına uygun bir clutch ile gelinliğinize renk katabilirsiniz.

 

Gelinliğinizin altına illa beyaz ayakkabı giymek zorunda değilsiniz. Mavi, pembe, su yeşili gibi renklerin uçuk tonlarında ayakkabılar ile eğlenceli bir gelin olabilirsiniz.

Topuzunuzun altına takacağınız upuzun bir duvak ile prenses gibi görünebilirsiniz. Fakat duvak yerine tercih edeceğiniz turuncu bir saç aksesuarı ile farkınızı ortaya koymuş olacaksınız.

Beyaz gelinlik giyerken bir daha düşünün. Uçuk mavi, şifon, sade bir gelinlik ile sofistike bir görünüm elde edebilirsiniz.


Gelinlikle birlikte taş veya inci küpe takmak zorunda değilsiniz. Damla şeklinde mavi küpeler ile renkli bir görünüm elde edebilirsiniz.


Gelinliğinizin kumaşına uygun bir kumaş ile renkli bir ceket yaptırabilirsiniz.

Gül, orkide, ve siklamenden yapılmış büyük boy bir taç ile taze, renkli bir görünüm elde edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir