Romantik yatak odası önerileri – Yatak odanızda romantik bir hava olsun

Yatak odası düzenlerinde kişilik özelliklerine göre tercihlerin yapılması en doğru kararlardan biridir. Bu nedenle birlikte yaşayan çiftlerin mutlu olabilecekleri ve romantizde kendilerine yardımcı olacak harika yatak odası önerileri sunuyoruz. Canlarım doğal olarak yatak odanızda kendinize özel bir atmosfer istemeniz ve eşinize karşı kendinizi daha özgür hisedeceğiniz özel yatak odası önerilerine ihtiyacınız olabilir.Bu nedenle sizlere romantik bir yatak odasına sahip olmak için kadınınevi.com kadın sitenin araştırmalarını ve önerilerini sunacağız. Bu önerilerde en çok dikkat edilen hususlar ise yatak odanızda ayrı bir hava, ayrı bir dünya oluşturma ön plandadır. Çiftler arasında ilişkilerin temelinde cinsel ilişkinin olduğunu herkesin kabul edeceğini kabul ederek sizlere bu konuda romantik bir yatak odası modeli sunuyoruz.

İşte Romantik bir oda yaratmanın yolları

• Renk paletinin pastel renklerine ve beyaza sadık kalın. Klasik romantik renkler olarak limon, leylak, uçuk pembe, pastel yeşil ve mavi ideal bir seçim olabilir. Bu renkler arasından birisini seçebilir ya da farklı renklerle kombinler yaratabilirsiniz.
• Duvar kağıdı, perde ve yatakta çiçekli desenler kullanın. İri ve dağınık çiçekli y ada minik çiçekli tekstil ürünlerini seçebilirsiniz. Çiçeklerin yanı sıra kelebek ve kuş desenli ürünler de tercih edebilirsiniz.
• Eğer küçük desenli bir duvar kağıdı seçerseniz bunu odanın tümüne uygulayabilirsiniz. Büyük desenli duvar kağıtlarını ise yatağın arkasındaki duvara uygulayarak bu alana farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz.
• Romantik bir yatak odasında, yatak mutlaka odak noktasında olmalı. Tarzınıza göre dikmeli, ahşap ya da pirinç bir yatak tercih edebilirsiniz. Büyük ahşap bir yatak başı yatağınızın daha dramatik görünmesini sağlayabilir.
• Ahşap mobilyalar romantik bir hava yaratmak için ideal bir seçim. Beyaz ya da pastel renklerde boyanmış ahşap mobilyalar ile romantizmi yakalayabilirisiniz.

http://i.milliyet.com.tr/GazeteHaberIciResim/2010/10/08/fft16_mf866348.Jpeg

• Venedik tarzı bir ayna da odanıza farklılık katabilir.
• Romantik bir yatak odasında mutlaka bir tuvalet masası bulunmalı. Tuvalet masanızın üzerine yerleştireceğiniz parfüm şişeleri, şık bir ayna, makyaj malzemeleri ve mücevherler sizi yansıtırken şımartmanızı da sağlayabilir.
• Büyük dekoratif aynalar, fotoğraf ve resimleriniz için şık çerçeveler seçin. Çiçek, kelebek, kuş resimleri odanızda oldukça hoş duracaktır.
• Dantel perdeler yatak odanızın havasını değiştirebilir.
• Vazolara yerleştireceğiniz gül ve zambak gibi taze çiçekler bu romantik ortamın tamamlayıcısı olabilir.
• Tavan aydınlatması yerine geleneksel tarzdaki başucu lambalarıyla aydınlatmayı sağlayabilirsiniz.

One thought on “Romantik yatak odası önerileri – Yatak odanızda romantik bir hava olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir