64

Rüyada ünlü biriyle cinsellik yaşamak – Rüya anlamı ( tabiri )

Rüya dünyasında çok kısa anlarda bile kendimizi apayrı yerlerde bulabiliriz. örnek olarak rüyanızda Çok ünlü biriyle cinsel bir birliktelik yaşıyorsunuz. Bu öncelikle sizde ünlü biriyle hemen yatacaksınız anlamına gelmiyor tabiki. Rüya yorumcuları bu konuda farklı şekilde düşünmektedirler. Cinsel kısmından uzaklaşıp kişilik analizi yapılarak onda var olan kişilik özelliklerini kendinizde aramaya başalayabilrisiniz. Bu durumda ünlü biriyle rüyada bile olsa birlikte olmanın tadını çıkartın derim ve işte sizlere rüyanın tabiir.

 

Kişilere bakarken, diyelim ki Elvis Presley ile birlikte olduğunuzu gördünüz. Öyle böyle birinin hayatta ya da yanınızda olma ihtimali sıfır! O zaman “Elvis Presley nasıl biri?” diye kendinize sorun. Onun sizdeki izlenimine bakmalısınız. “Benim için iyi bir sanatçı ama aniden sinirleniyor” dediniz. O zaman hayatınızda böyle biri mi var diye bakmalısınız. Bu kişinin eşliniz, arkadaşınız y ada patronunuz olduğu ortaya çıkabilir. Ama diyelim ki hayatınızda biri yok ve rüyanızda hayranı olduğunuz birini gördünüz. Hem de çok güzel bir deneyim yaşadınız. Demek ki hayatınızda böyle bir ilişkiye ihtiyacınız var.

Psikolog Cengiz Demirsoy, rüyalarda kişilerle yerlerin bir bütünlük oluşturması gerektiğini söylüyor: “Diyelim ki rüyanızda hayranı olduğunuz aktörü gördünüz, lisedesiniz ve sizi ilişkiye zorluyor. O kişi sizin patronunuz olabilir. Peki okulla ne ilgisi var? Size okul hakkında düşüncelerinizi sordum. Siz de, ‘çok güzeldi ama çok sıkıntı çektim’ dediniz. İşte okulunuzun karşılığı gerçekte, sizin işiniz ya da iş yeriniz olabilir.”

BENZER YAZILAR

4 Yorum

  lale

  cox yaxsi devam edin

  15 Mart 2012 Cevapla
  ayşe

  Google dan ismime arama yaptığımda sitenizde sapıkça bir yorumla karşılaştım özellikle ayşe dağtaş diye isim soyisim ve yaşanılan yer belirtilmiş kim bunu ne amaçla yazmışsa artık, sizin site yöneticisi olarak bu tür yorumlara dikkat etmeniz gerekiyor, aksi halde gereken hukiki yollardan yapılır. İyi günler..

  11 Ekim 2012 Cevapla
  gizem

  Ben bir süredir her gece bir,ünliüyle birlikte olduğumu görüyorum ve ben önceden biriyle beraber oldum ama ben uyurken o bu işi yapmamış haberim yoktu yani bu ne anlama geliyor acaba lütfen bana bir şey söyleyin ayrıca şuan onla aynı okula gidiyorum noolur yardım edin

  2 Kasım 2014 Cevapla
  nazlı

  bende ünlü biri ile mutlu bir cinsellik yaşıyorum ama birazda utanıyorum. kapıyı 2 kere kilitledim tekrar yatağa yatıyorum o ünlünün yanına… gerçek hayatta bekar biriyim ayrıca bir sevgilimde yok ..yorumlayabilirmisiniz

  23 Kasım 2014 Cevapla

Bir cevap yazın