3

Saçları hızlıca uzatmanın yolu Tarçın maskesi

tarcin-maskesiTarçın maskesi ile saçlarınızı hızlıca uzatmanın en kolay tarifini sizlere kadininevi.com kadın sitesi olarak sunacağız. Şimdi hanımlar saçları küsmüş uzamayanlara bu müjdemizdir. Saçlarınızı hızlı bir şekilde nasıl uzatırsınız sorusunun en güzel tarifini tarçınla vereceğiz. Tarçının doğadan gelen mucizevi etkisini sizler de kullandıkça hak vereceksiniz. Hızlı saç uzatmak kadınlar için çok önemlidir. Çünkü bazı durumlar da rahatsızlık veren bir durumla karşılaşmak isteyen hanımların bu tarifi mutlaka not almaları gerekmektedir.Hızlı Saç Uzatan Tarçın Maskesi Malzemeler

1 Yemek kaşığı tarçın
1,5-2 Yemek kaşığı bal
1 Yumurta
2 Yemek Kaşığı dul avrat otu yağı
Hızlı Saç Uzatan Tarçın Maskesi İçindeki Malzemelerin Faydaları
Tarçın:Saç derisinde kullanabileceğiniz Hızlı saç uzatan tarçın maskesinin başrol oyuncusu tarçın, saç köklerini uyararak daha hızlı ve sağlıklı uzamasına yardımcı olur ve saç dökülmesini önler.
Bal:Bal içerikli saç maskeleri saça pek çok yönden iyi gelir. Saç kuruluğundan ve dökülmesinden şikayetçi olanlar, günde bir kez saçlarına balla karıştırılmış su uygulayarak, bu dertlerine deva bulabilirler.
Yumurta: Yumurta içeriğindeki protein sayesinde her türlü saç için kullanılabilen, onları güçlü ve sağlıklı kılan, saçların büyümesini sağlayan, çok önemli bir gıdadır. Yumurtanın akı saçlardaki kırılmayı önleyip saçı kökten uca onarırken, sarısı ise saç için eşi bulunmaz bir besleyicidir.
Dul avrat otu:bu otun yağı saçları hızla uzatıp, nem ihtiyacını karşılar.

Hızlı Saç Uzatan Tarçın Maskesi Yapılışı: Tüm bu malzemeleri güzelce karıştırıp Mikrodalgada kısa süre ısıtın.Yalnız maskenin etki etmesi için tarçın taze ve acılığını kaybetmemiş olmalı. Saçınıza su sıkıp nemlendirin. Ardından bu maskeyi saçınıza sıcak sıcak uygulayın, el yakmayacak kadar orta ısıda olmalı. Maskeyi saçlarınıza ve saç diplerinize uygulayın. Streçle başınızı sarın. Yarım saat- bir saat arası saçınızda tuttuktan sonra saçınızı yıkayıp durulayın. Sonuç: parlak, yumuşak, hızla uzayan ve güzel kokan saçlar. Bu maske ile kısa sürede uzun saçlara kavuşacaksınız. Hafta bir kaç kez maskeyi uygulayabilirsiniz.

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın