85

Sevdiğiniz erkekle birlikte Mum ışığında masaj yapmak

Sevgiliniz yada eşinize çok özel bir gece yaşatmak isteyen hanımlar için yepyeni bir öneri daha. Çok özel bir gece olmasını istiyor ve sizinle eşinizin arasına kimse girsin istemiyorsanız tamda size göre harika bir öneri. Mum ışığında masaj. Bu masajla birlikte hem rahatlayacak hemde stresten uzaklaşmış olacaksınız. Tabi bu masaj işini profesyonelce yapan yerlerde mevcut. Çok özel kokulu mumlar ışığında profesyonel insanların size ve eşinize masaj yapması farklı bir olay olarak görünsede sizler için yepyeni bir tutku haline gelecektir. Hatta yılda bir kaç gün bunu yapmak isteyeceksiniz. Sizleri çok fazla bekletmeden olayın detaylarını anlatıyoruz. kadınınevi.com herzaman kadınlar için en iyisini ister.

yoğun ve stresli iş yaşamından yorulan sevdiğiniz için huzur veren bir hediye tercih edebilirsiniz. Balili ve Türk terapistlerin görev yaptığı Sanda Spa’nın, Sevgililer Günü’ne özel olarak seçtiği ylang ylang ve portakal esanslı masaj yağı ile uygulanan terapiler benzersiz bir alternatif oluşturuyor. Bu özel günde 1 saatlik keyifli bir tatil molası vermek isterseniz hem kendiniz hem de onun için Sanda Spa’dan rahatlatıcı bir masaj seçebilirsiniz. Bu sayede her şeyden uzaklaşarak aşkınızın huzurunu hissedebilirsiniz.

Sanda Spa’nın “Sanda Breaks” alternatiflerinden seçeceğiniz 50 dakikalık bir masajı sevdiğinize armağan edebilir, bu masajı alanlara hediye edilen Sanda Spa’nın tamamen doğal mumlarıyla onun spa’nın rahatlatıcı atmosferini evine de taşımasını sağlayabilirsiniz. Ya da sevdiğinize hoş bir sürpriz yapmak istiyorsanız, Sevgililer Günü için Sanda Spa’dan “Couple Masaj” alabilir, bu sayede birlikte keyifli bir masaj deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kestane veya frangipani çiçeği esanslı doğal mumu ile, şık bir hediye çekiyle sunulan, Sanda Breaks alternatiflerinden 50 dakikalık bir masajın fiyatı 145 TL

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın