294

Sevgililer günü için siyah elbise modelleri ( Siyah abiyeler )

Sevgililer günü için özel giyinmek hanımlara özel siyah abiye modellerini sunacağız. Uzun, kısa ve tulum olarak sunacağımız modelleri umarız beğenirsiniz.

Akşam yemeği buluşması için asil bir renk olan siyahı tercih etmek isteyen hanımlara özel yeni abiye modelleri sunuyoruz.
Romantik bir buluşma anında çok güzel ve çekici olmak isteyen bayanların mutlaka görmesi gereken modeller

Sevgililer günü için seçtiğimiz ilk uzun abiye modelimiz. Uzun ve göz alıcı yırtmacı yanı sıra göğüs kısmında ki ince dekolte kalıntıları ayrıca göz dolduruyor. Siyahın asaleti ile büyük buluşma

Tek omuz açık abiye modelimiz de yine ince bir dekolte ile ve yırtmaçsız olarak karşınız da bütün kadın taleplerine yetişmek için farklı trcihlerde bulunduk. Balık giyinmeyi sevenlere özel abiye modelimiz.

Siyah ve beyazın buluşması ve kolsuz abiye modelimiz ile de farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Normal bir abiye dışında da kullanılabilen bu elbise tercihimiz de ağır kaçmadan seçim yaptık

Mini bir tercihimiz var. Çiçeklerle süslenmiş ve kısa mini eteği ile tek parça abiye modelimiz de sizlere ayrı bir hava katacak. Sevgililer gününde şık ve zarif olmak isteyen hanımları tercihleri arasında en çok tercih edilen modellerden biridir.

Göğüs dekolteli balık tarzı abiye modelimiz de vücuduna güvenen hanımların giymeyi tercih ettikleri modelimiz.

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın