3

Terazi burcu erkeği ve kadının cinsel hayatı ve özellikleri

Terazi burcunun seks özellikleri yap bitir mantığının çok çok fazla dışında tahrik olma, zevk alma ve doya doya yaşamayı bilen bir burç. Terazi burcu özelliğini taşıyan erkeklerin istekleri arasında ortamın çok büyük bir önemi var. yatak odasının dizaynı, oluşturulan havanın veya atmosferin etkileyici ve gıçıklayıcı olması gerekiyor. Hoşlandığı noktaların başında giyimde çok önemli bir etken olarak kendini gösteriyor.Terazi burcu kadını ise erkeği kadar titiz davranıyor ve kesinlikle kabalıktan hiç hoşlanmıyor. Ona yaklaşmak isteyen partnerinin bilmesi gereken ilk kuralı sırt ve boyun bölgesi onun en hassas olduğu ve en çok zevk aldığı bölgeleridir. bu nedenle sesk hayatına başlamadan önce oyunlar ve uzun soluklu öpücüklere dayanamıyor. Kadininevi.com kadın sitesi burçların özelliklerinde bu hafta terazi burcunun özelliklerini yazıyor.

Burcun Erkeği:

Bu burç erkeği için ortam çok önemli. Sözgelimi iyi hazırlanmış bir sofra, mum ışığı, şık giyim, kadının anlayışlı ve uyumlu olması erkeği oldukça etkiliyor. Burcun erkeği hakim partner rolünde kadınları beğeniyor. Yani yatakta kadın idareyi eline almayı bilmeli. Jartiyer, ipek gecelikler, erotik iç çamaşırları baştan çıkmasını sağlıyor.

Burcun Kadını:

İltifattan hoşlanıyor. İnce zevkleri var. Öyle olur olmaz her yerde seks yapmakta yana değil.  Kabalıktan hiç hoşlanmıyor. Beline sarılması, erkeğin sırt ve boyun bölgesini uyarması, uzun uzun öpüşmesi, ön oyunları romantik sözlerle tamamlaması kadını kendinden geçiriyor. Bir de pahalı hediyelere oldukça düşkün.

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın