Post Image
425

Tesettür gelinlik modelleri 2020

2020 kapalı gelinlik modellerinde sizlere çok özel modeller sunacağız. Tesettür gelinlik modelleri artık eskisi kadar bol ve geniş tutulmuyor. Yeni sezonun en trend tesettür gelinlik modelleri modern çizgiler ve tasarımlara sahiptir. Bakalım sizler hangi kapalı gelinlik modelini beğeneceksiniz. İşte sizlere 2020 kapalı gelinlik modelleri

Hem dar kesim tesettür gelinlik modelleri hemde geniş ve uzun tasarlanmış kapalı gelinlik modelleri sunacağız. Kapalı genç hanımların tercih edeceği türden birden fazla gelinlik modeli ve tarzı bulunuyor. Özellikle dar kesim olan kapalı gelinlik modellerini önermiyoruz. Çünkü tarzınıza uygun olmayacağını düşünüyoruz. Tesettür gelinlik modelleri 2020

İslami gelinlik modellerinde temel bir kriter var bunu tercih etmek tamamen gelinliği giyecek kişiye aittir. İşte sizlere 2020 İslami gelinlik modelleri.

Dantel işlemeli tesettür gelinlik modeli

Kapalı gelinlik modelleri arasında tük gelinlik modelleri ve kabarık olan gelinliklerin tercihi ön plandadır. İslami kurallara uygun olarak tasarlanmış bu özel tasarım kapalı gelinlik modelinde yapmanız gereken tek şey kollarınızı kapatacak bir çözüm bulmak. İşte 2020 kapalı gelinlik modellerinde en şık özel tasarım gelinlik modeli.

Duvaklı tesettür gelinlik modeli 2020

peçeli tesettür gelinlik modeli

Peçeli gelinlik modeli sizlere nasıl bir fikir olarak geldi bilmiyoruz ama bu tarz gelinlik modelleri de var. Bir yandan dar kesim bir yandan da peçe kesimi ile farklı bir konsept olmuş. Beyaz gelinlik modeli dışına çıkılmış.

Hem sade hemde gösterişli tesettür gelinlik modeli

Kapalı gelinlik modelleri arasında hem gösterişli olmalısı hemde sade duruşu ile göz dolduran en popüler kapalı gelinlik modeli.Son zamanların ve 2020 yılının en çok tercih edilen gelinlik modelli olarak karşımıza çıkacak. Gelin tacı, gelin duvağı gibi bir çok konuda ince düşünülmüş harika bir tasarım.

Şık tesettür gelinlik modelleri 2020

Modern tasarımlara sahip kapalı gelinlik modellerinde iki farklı model arasında sizlere tercih sunacağız. Bir yandan boncuk işlemesi, bir yandan da fırfırlı sade bir gelinlik tasarımı ile sizlere iki büyülü İslami gelinlik modeli sunuyoruz. Bakalım sizlerin tercihi hangisi olacak.

Trend kapalı gelinlik modeli 2020

Kapalı Genç kızların en çok tercih ettiği gelinlik modelleri arasında yerini almaya devam ediyor. Özellikle Arap kesimleri tarafından çok fazla tercih edilen bu kapalı gelinlik modeli çok tutuluyor. Beyaz gelinlik duşunda bir ton kullanılması hem dar kesim hemde modern tasarımı ile hayran bırakıyor.

Yöresel kapalı gelinlik modeli

Kadının bütün güzelliğini ortaya çıkartan harika bir 2020 gelinlik modeli olmuş. Oldukça sade ve şık duruyor. Gelinin kınası, ve güzelliği gelinliği tamamlamış. Bakalım kimler bu özel tasarım tesettür gelinliği tercih edecek.

Tesettür gelinlik modelleri 2020

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın