24

Ünlü yıldızların saç bakım önerileri

unlu_yildizlarin_sac_bakim0 Özellikle televizyonlarda gördüğümüz kadın yıldızların büyüleyici saçları hep ah çektirmiştir. Tabi bu saçları görünce kim bilir ne kullanılmış yada ne kadar paralar harcanarak saç bu hale getirilmiştir şekilde düşünüyor olabilirsiniz ama onlarında doğallıktan yana olduklarını düşünürsek aslında pek abartı olmayan kendilerine özgü saç bakım uygulamaları var. Kadininevi takipçileri sizler için seçtiğimiz bu özel konuda bir çok bayan ünlünün saç bakımı önerilerine yer verdik. bu önerilerde dikkat edilmesi gereken nokta ise bütün saç tiplerinin aynı olmamasıdır. bu nedenle uygulamak isteyeceğiniz yöntemler olabilir bu yöntemleri uygulamadan önce iyi analiz etmelisiniz. Şimdi sizlere dünyada ünlü yıldızların uyguladıkları ve kendilerine özgü olan doğal saç bakım önerileri:

Catherine Zeta-Jones Saç Bakım Önerisi

Saçlarına canlılık vermesi için bira ve baldan hazırladığı maskeyi saçlarına uyguluyor.

Nicole Kidman Saç Bakım Önerisi

Avustralyalı oyuncu, kızıl saçlarının rengini, kızılcık suyunda bulunan doğal kırmızı pigmentlerle koruyormuş.

Angelina Jolie Saç Bakım Önerisi

Seksi yıldız, saçlarına hacim katmak için saç köklerine talk pudrası döküp tarıyormuş.

Noémie Lenoir Saç Bakım Önerisi

Kıvırcık saçlarına zeytinyağı ve yumurta sarısıyla bir maske yapıp bunu gece boyunca saçlarında tutan yıldız, saçlarının yumuşaklığını bu maskeye borçlu olduğunu söylüyor.

Noémie Lenoir Saç Bakım Önerisi

Kıvırcık saçlarına zeytinyağı ve yumurta sarısıyla bir maske yapıp bunu gece boyunca saçlarında tutan yıldız, saçlarının yumuşaklığını bu maskeye borçlu olduğunu söylüyor.

Scarlett Johansson Saç Bakım Önerisi

‘Marilyn Monreo’ olduğu dönemde saçının platin rengini korumak için uyguladığı yöntemi hala kullanıyormuş. Bir miktar karite yağını saçlarını şampuanladıktan sonra sürüp bekleten oyuncu, durulamadan sonra saçlarının yumuşacık olduğunu ve rengini uzun süre koruduğunu söylüyor.

Frédérique Bel Saç Bakım Önerisi

Hemen sönen hacimsiz saçları için ginseng suyu kullanan ünlü bu yöntemin saç tellerine kalıcı hacim sağladığını söylüyor.

Anja Rubik Saç Bakım Önerisi

Saçlarınızdaki azıcık bir şampuan kalıntısı, saçınızın matlaşıp elektriklenmesine yeter de artar bile. Çözümse, saçı durulamaya en az dört dakika ayırmanızdır. Tabii ki saçınız uzadıkça bu süre de artacaktır. Ve sonuç, parmaklarınızın arasından kayıp giden yumuşacık ve parlak saçlar olacaktır.

İnes de la Fressange Saç Bakım Önerisi

Bir şişe suyun içine üç çorba kaşığı beyaz sirke koyun ve şampuanlayıp duruladığınız saça uygulayın. İşte pırıl pırıl saçlar!

BENZER YAZILAR

1 Yorum

    enera

    ah benim sacim ne kadar para harcasamba hep kalin kaliyo ve sert bir sekilde taraniyo kizim senanin sacina bir sey olmuyo normal sac sampuaniyla yikasa yeteri kadar guzel ama iyi bir sac sampuani olarak size blendaxi oneririm bence……..

    12 Ekim 2013 Cevapla

Bir cevap yazın