-0.8 C
New York kenti
Perşembe, Şubat 20, 2020
Ana Sayfa Kadının Evi Evlilik Rehberi Yaz Düğünleri için bilmeniz gereken en önemli hususlar

Yaz Düğünleri için bilmeniz gereken en önemli hususlar

Havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte düğünlerinde yapıldığı en doğru zamanlardan biridir. Tabi birde yaz düğünlerinde, nasıl bir düğün istediğimiz çok önemli bir etkendir. Yaz aylarında havaların ısınması ve ısınmanın aşırıya ulaşması ile birlikte çok sıkıntılar meydana gelebilir. Bu nedenle düğün öncesinde bu tarz etkenleri görmeli minimuma indirmek için çalışmalar yapmak zorundasınız. Aksi durumda düğünün feci bir şekilde işkenceye dönüşmesini engelleyemezsiniz. Bu mutlu gününüzde düğününüzünde güzel geçmesini istiyorsanız bizim önerilerimizi okuyarak kendinize özgü bir çözüm bulabilirsiniz. kadınınevi.com kadın sitesi olarak yaz düğünlerinde sıcaklar, nem, ortamın darlığı gibi durumların ne kadar sorun oluşturacağını bildiğimizden sizler için bir araştırma yaptık ve bakın ne kadar güzel çözüm önerileri ortaya çıktı. 10 madde halinde sizlere sunacağımız bu başlıkları not almayı unutmayın. Tabi yanlış gelen noktalarda yorumlarınızla bizlere yardımcı olun lütfen

1- Yazın doğanın yeşermesiyle beraber sinekler ve küçük haşereler deortaya çıkmaya başlar. Özellikle kısa bir gelinlik modeli tercih ediyorsanızhaşereler biraz can sıkıcı olabilir. Bu yüzden mutlaka yanınıza sinek kovarürünlerden alın ve hem bacaklarınıza hem de kollarınıza bolca uygulayın.

2- Gelin adayıysanız mutlaka yanınıza bir babet alın. Hem daha rahatdans edebilmek hem de sıcakta rahatça dolaşabilmek için hayat kurtarıcı birönlem olacaktır.

3- Damat adayıysanız, mutlaka yedek bir gömlek bulundurun. Misafirlerleöpüşüp bol bol dans ettikten sonra değiştirme ihtiyacı duyacaksınız.

4- Düğünden 3 gün önce yakın arkadaşlarından birini mekanınhavalandırması ve yemeklerin kontrolü için görevlendirin. Böylece düğüngüneşin tam tepede olduğu saatlerde ve açık havada gerçekleşecekse tenteleryardımıyla gölgelik alanlar oluşturulabilir.

5- Yaşlı davetlilerinizi mutlaka gölge bir masaya oturtun ve masalarınayelpaze koyun. Garsonlardan da bol bol su servisi yapmalarını ricaedebilirsiniz.

6- Yanınızda mutlaka bir acil durum çantası olsun. Gerekli ilaçlardanyedek çoraba, iğne iplikten makyaj malzemesine ihtiyacınız olabilecek herşey bu çantada bulunsun.

7- Düğününüz yemekli olacaksa yaza uygun hafif menüleri tercih edin.Alkollü içecekleri limitli tutup, su ve meşrubat servisine ağırlık verin.

8- Damat adayları o gün mutlaka yüzleri için su bazlı bir ürünkullansınlar. Hem yeni traş olmuş bir cilt, hem sıcak hava, hem de tümdavetlilerle öpüşme ciltlerinde yanmaya sebep olabilir. Bu durumda su bazlıbir ürün ciltlerini oldukça ferahlatacaktır.

9- Gelin adayıysanız ve düğün akşamüzerine uzayacaksa hafif bir şalalın. Böylece terledikten sonra çıkan akşamüstü serinliği üşütmenize sebepolmaz.

10- Kır düğünü yapıyorsanız ve gelinliğinizin altına topuklu birayakkabı tercih ettiyseniz daha rahat dolaşabilmek için topuk koruyucuürünlerden kullanabilirsiniz.

adminhttps://www.kadininevi.com
Webilgi.com forum sitemizile birlikte başlamış oldu internetteki projelerimiz. Yaklaşık 7 yıllık bir forum sitemizden sonra farklı projelerde de kendi imzamızı taşımak adına ERANDEVUAL.Com sitesini ( hastane randevu sorgulama )faaliyete aldık, belirli bir süre tanıtımı ve düzenlemesi ile uğraştıktan sonra yeni projemiz olan Kadınlara yönelik sadece kadınları anlatacak bir site kurmaktı. bunu da özel bir tasarımla kendimize özgü içeriklerle yapmaya başladık Saygılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

2020 trend iş kadını giyim modelleri

Yeni yılla birlikte yepyeni bir moda akımı da kendini pazara sunuyor. Kadınlar için hem yaz hemde kış sezonu için bir çok...

Kışlık Gri ve Pembe giyim önerileri

Kış sezonu ile birlikte kadınlar için yazlık kıyafetlerin yerine kışlık ve daha sıcak tutan elbise tercihleri için yerler açılıyor. Birde sizlere...

Kış – Sonbahar kadın giyim önerileri

Sonbahar ve kış mevsimleri için kadınlara özel giyim önerilerinde sizlere çok özel farklı tarzlarda giyim önerileri sunacağız. İşte sizler için 2020...

En popüler abiye modelleri

2020 sezonu ile birlikte kadınlar ve genç hanımlar tarafından en çok tercih edilen abiye modellerini sizler için seçtik. İşte sezonun en...