3

Yengeç Burcunun cinsel yaşam özellikleri

Cinsel yaşam tecrübe olarak çiftler arasında özellik kazanır. Bu nedenle Yengeç burcu kadınının ve yengeç burcu erkeğinin seks hayatları hakkında öğreneceğiniz özellikleri duyunca artık yengeç burcu özelliğini taşıyan partnerinize karşı daha farklı davranmaya başlayacaksınız. Çünkü yengeç burcu bireyleri cinsel hayatlarında oldukça tahrik edici özellikleri ile hem kadınların, hemde erkeklerin büyük ilgisini çekmektedirler. Yengeç burcu erkeğin yatak odası hayatında oldukça çekici ve çözülemiyor olması tercih sebebi iken, yengeç burcu kadını ise özellikle cinsel organına yakın dokunuşlarla kendine geçiyor ve zevkle uçuran dakikalar yaşatıyor. Yani kısaca yengeç burcu özelliğini taşıyan bir partnere ihtiyacınız olabilir :).Kadininevi.com kadın sitesi burçların en belirgin özellikleri sizlere sunmaya devam ediyor

Burcun Erkeği:

Kadınlar tarafından çekici bulunuyor. Gizemli bir adam. Onu çözmek zor. Duygusal mesajlar, konuşmalar onu çok etkiliyor. Reddedilmek onu çok üzüyor. Göğüs uçları hassas noktaları. Oldukça kıskanç. Romantik bir yatak odası, saten çarşaflar üzerinde seksten zevk alıyor.

 

Burcun Kadını:

Erojen bölgelerine elle temas edilmesi onu zevkten uçuruyor. Güzel bir yemek, romantik bir gece, ihtiraslı bir şekilde öpülüp kulağına sevgi sözcükleri söylenmesi onu çıldırtabilir. Deniz kenarında dolaşıp, gece Ay ışığında kumsalda sevişmek en önemli fantezisi.

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın